Wyszukiwarki internetowe są bardzo często mylone z…

Wyszukiwarki internetowe są bardzo często mylone z przeglądarkami sieciowymi. Wyszukiwarka to również program komputerowy, albo strona, której celem jest pomoc w wyszukaniu przez użytkownika potrzebnych stron i treści, jej zadaniem jest przeszukanie treści Internetu w celu znalezienia właściwej strony odpowiadającej poleceniu użytkownika.

To właśnie w niej potencjalny klient najczęściej będzie szukał usługodawcy, dlatego należy zadbać o odpowiednie wypozycjonowanie swojej strony w niej. W tej chwili najpopularniejszą i najbardziej rozwiniętą są Google, które są bardzo łatwe w obsłudze i posiadają przyjemną szatę graficzną. Wielu reklamodawców płaci duże sumy za umieszczenie reklamy swojej firmy w wyszukiwarce, ponieważ jest to najpewniejsza droga dotarcia do potencjalnego klienta.

Dobre wypozycjonowanie naszej witryny internetowej w wyszukiwarkach to niemal cały sukces, jaki może nam przynieść dana strona www. Jednak to procesu pozycjonowania trzeba się zabrać w sposób bardzo profesjonalny. Nieudolne wypozycjonowanie stronie może narazić naszą witrynę na zsanowanie czy też zastosowanie przeszkadzających filtrów. Ustalenie dobrej pozycji w wyszukiwarkach jest niejako substytutem linkowania. I tu też […]


O stronie
Na blogu będę chciał dzielić się z Wami moimi uwagami/opiniami/radami na temat webmasterki, która jak wiadomo nie jest tylko zawodem, ale i sposobem na życie. Dla człowiek spoza branży może wydać się to dziwne, ale dla webmastera to coś całkowicie normalnego. Blog będzie zawierał wpisy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych webów. Może napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Kuba, skończyłem Informatykę Stosowaną na AGH. Od 5 lat prowadzę własną firmę zajmującą się tworzeniem stron oraz ich promowaniem w internecie. Tworze strony w zasadzie w każdej technologii od html do flash'a. Jeśli chodzi o reklamę w internecie to moją specjalnością jest pozycjonowanie stron www w google.pl. Za pewne przez tą wyszukiwarkę tutaj trafiłeś :). Pozycjonowanie to szereg zabiegów od optymalizacji kodu strony, przez linkowanie, po zmiany na stronie mające na celu zapewnienie stronie wysokiego (najlepiej 1 miejsca) w wyszukiwarce pod daną frazę czy słowo kluczowe. Najczęsciej w Polsce pozycjonowanie dokonuje się dla google, gdyż wyszukiwarka ta posiada ponad 90% udział w rynku. Konkurencja jest słaba i w dodatku rozdrobniona, dlatego nie stanowi żadnej konkurencji dla google i nie ma żadnej ciekawej oferty dla biznesu w porównanie z gigantem z USA. W razie pytań/wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną poprzez mail/gg/telefon. Dodam, że realizuję także odpłatnie zlecenia z zakresu webmasterki oraz pozycjonowania stron www w wyszukiwarce google.pl - w razie zainteresowanie zachęcam do kontaktu, wycena jest darmowa i w żaden sposób zobowiązująca do czegokolowiek - napisz nic nie ryzykujesz poza kilkoma minutami swojego czasu, zleć pracę profecjonaliście. Pozdrawiam Kuba vel grubarybaseo. System reklamy TestWebmasterka nie jest lekki kawałek chleba także dobrze się zastanów, zanim będziesz chciał zrobić z niej swój środek utrzymania. Nie chciałbyś później chyba pozostać bez środków do życia?, a co z rodziną? - przemyśl dobrze każdą swoją decyzję.