Wyszukiwarki internetowe są bardzo często mylone z…

Wyszukiwarki internetowe są bardzo często mylone z przeglądarkami sieciowymi. Wyszukiwarka to również program komputerowy, albo strona, której celem jest pomoc w wyszukaniu przez użytkownika potrzebnych stron i treści, jej zadaniem jest przeszukanie treści Internetu w celu znalezienia właściwej strony odpowiadającej poleceniu użytkownika.

To właśnie w niej potencjalny klient najczęściej będzie szukał usługodawcy, dlatego należy zadbać o odpowiednie wypozycjonowanie swojej strony w niej. W tej chwili najpopularniejszą i najbardziej rozwiniętą są Google, które są bardzo łatwe w obsłudze i posiadają przyjemną szatę graficzną. Wielu reklamodawców płaci duże sumy za umieszczenie reklamy swojej firmy w wyszukiwarce, ponieważ jest to najpewniejsza droga dotarcia do potencjalnego klienta.

Profesjonalnie i z gustem przeprowadzona kampania marketingowa w sieci naszej strony internetowej to pierwszy, a nawet najważniejszy krok do osiągnięcia trwałego sukcesu. Dobra promocja firmy i jej strony w Internecie może niezaprzeczalnie dostarczyć jej miliony nowych, potencjalnych klientów. Reklama również wpływa na wizerunek nasze firmy w Internecie. Dlatego z pewnością warto zadbać o to, by […]


O stronie
Na blogu będę chciał dzielić się z Wami moimi uwagami/opiniami/radami na temat webmasterki, która jak wiadomo nie jest tylko zawodem zakłady sportowe, ale i sposobem na życie. Dla człowiek spoza branży może wydać się to dziwne, ale dla webmastera to coś całkowicie normalnego. Blog będzie zawierał wpisy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych webów. Może napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Kuba, skończyłem Informatykę Stosowaną na AGH. Od 5 lat prowadzę własną firmę zajmującą się tworzeniem stron oraz ich promowaniem w internecie. Tworze strony w zasadzie w każdej technologii od html do flash'a. Jeśli chodzi o reklamę w internecie - bukmacherzy, to moją specjalnością jest pozycjonowanie stron www w google.pl. Za pewne przez tą wyszukiwarkę tutaj trafiłeś :). Pozycjonowanie to szereg zabiegów od optymalizacji kodu strony, przez linkowanie, po zmiany na stronie mające na celu zapewnienie stronie wysokiego (najlepiej 1 miejsca) w wyszukiwarce pod daną frazę czy słowo kluczowe. Najczęsciej w Polsce pozycjonowanie dokonuje się dla google, gdyż wyszukiwarka ta posiada ponad 90% udział w rynku. Konkurencja jest słaba i w dodatku rozdrobniona, dlatego nie stanowi żadnej konkurencji dla google i nie ma żadnej ciekawej oferty dla biznesu w porównanie z gigantem z USA. W razie pytań/wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną poprzez mail/gg/telefon. Dodam, że realizuję także odpłatnie zlecenia z zakresu webmasterki oraz pozycjonowania stron www w wyszukiwarce google.pl - w razie zainteresowanie zachęcam do kontaktu, wycena jest darmowa i w żaden sposób zobowiązująca do czegokolowiek - napisz nic nie ryzykujesz poza kilkoma minutami swojego czasu, zleć pracę profecjonaliście. Pozdrawiam Kuba vel grubarybaseo. Webmasterka nie jest lekki kawałek chleba także dobrze się zastanów, zanim będziesz chciał zrobić z niej swój środek utrzymania. Nie chciałbyś później chyba pozostać bez środków do życia?, a co z rodziną? - przemyśl dobrze każdą swoją decyzję.