WebDesign

Jeśli posiadamy zdolności artystyczne i trochę wyobraźni możemy śmiało zacząć próbować własnych sił w solidnej dziedzinie jaką jest Web Design. Najważniejszy krok do podjęcia takich działań to zaopatrzenie się w odpowiedni dla naszych potrzeb program graficzny. Zdecydowanie monopolistą w tej dziedzinie jest powszechnie używany Photoshop. Jest to najpopularniejszy program do grafiki, jej modyfikacji i obróbki. Może wydawać się on skomplikowany osobą, które mają z nim do czynienia po raz pierwszy, przede wszystkim za sprawą licznych zakładów, czy tez filtrów. Ma w swoim wnętrzu niezliczoną ilość styli, warstw, filtrów, narzędzi, także można się w tym wszystkim pogubić. Jednak opanowanie podstaw Photoshopa daje solidną bazę to poznania jego bardziej skomplikowanych możliwości.
Po zapoznaniu się z właściwościami programu, najważniejszym etapem jest praktyka, czyli ciągłe powtarzanie ćwiczeń. Jeśli mamy już opanowane podstawy, wtedy powinniśmy korzystać z tutoriali. Musisz nauczyć się jak wykonuje się dane efekty i próbować wykonywać je samodzielnie w domu. Bardzo ważną rzeczą jest również czerpanie inspiracji, nauka od najlepszych i przyjmowanie krytyki. Rzetelna krytyka pomoże nam uniknąć popełnianych do tej pory błędów w przyszłości i pozwoli na doskonalenie sztuki Web Designu. Ważne jest jednak to, by pod żadnym pozorem nie wykonywać plagiatów prac zamieszczonych w sieci. Własny styl i indywidualność to rzeczy, które dziś w świecie Web Design cieszą się największym poparciem.
Jeśli podstawowy opanowania programów graficznych już nam nie wystarczają, wtedy możemy zacząć zgłębiać tajniki bardzo zawansowanych tutoriali. Na koniec warto stworzyć swoje własne port folio i zacząć reklamować swoje usługi w sieci, tak by nasze prace i twórczość trafiły w jak najwięcej miejsc, aby dużo ludzi mogło się z nimi zapoznać. Warto korzystać z z giełd pracy i zacząć od wykonywania małych zleceń graficznych, tak by w końcu przejść do realizacji projektów na bardzo dużą skalę i współpracować z najlepszymi grafikami, którzy Web Design mają doskonale opanowany i siedzą w tej branży już od wielu, wielu lat.

Tagi dodane do tego postu przez autora wpisu na naszej stronie: , , , ,

Osoba prowadząca swoją własną stronę internetową zazwyczaj robi to po to żeby odnieść jakiś sukces, zarobić na niej albo dotrzeć do grona odbiorców. Potrzebujemy do tego kilku elementów, jednym z nich jest dobry hostingu, jeżeli zlecamy wszystko w jedne firmie, to znaczy projekt strony www i pozycjonowanie to mamy szansę że nasza agencja nam doradzi […]


O stronie
Na blogu będę chciał dzielić się z Wami moimi uwagami/opiniami/radami na temat webmasterki, która jak wiadomo nie jest tylko zawodem, ale i sposobem na życie. Dla człowiek spoza branży może wydać się to dziwne, ale dla webmastera to coś całkowicie normalnego. Blog będzie zawierał wpisy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych webów. Może napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Kuba, skończyłem Informatykę Stosowaną na AGH. Od 5 lat prowadzę własną firmę zajmującą się tworzeniem stron oraz ich promowaniem w internecie. Tworze strony w zasadzie w każdej technologii od html do flash'a. Jeśli chodzi o reklamę w internecie to moją specjalnością jest pozycjonowanie stron www w google.pl. Za pewne przez tą wyszukiwarkę tutaj trafiłeś :). Pozycjonowanie to szereg zabiegów od optymalizacji kodu strony, przez linkowanie, po zmiany na stronie mające na celu zapewnienie stronie wysokiego (najlepiej 1 miejsca) w wyszukiwarce pod daną frazę czy słowo kluczowe. Najczęsciej w Polsce pozycjonowanie dokonuje się dla google, gdyż wyszukiwarka ta posiada ponad 90% udział w rynku. Konkurencja jest słaba i w dodatku rozdrobniona, dlatego nie stanowi żadnej konkurencji dla google i nie ma żadnej ciekawej oferty dla biznesu w porównanie z gigantem z USA. W razie pytań/wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną poprzez mail/gg/telefon. Dodam, że realizuję także odpłatnie zlecenia z zakresu webmasterki oraz pozycjonowania stron www w wyszukiwarce google.pl - w razie zainteresowanie zachęcam do kontaktu, wycena jest darmowa i w żaden sposób zobowiązująca do czegokolowiek - napisz nic nie ryzykujesz poza kilkoma minutami swojego czasu, zleć pracę profecjonaliście. Pozdrawiam Kuba vel grubarybaseo. System reklamy TestWebmasterka nie jest lekki kawałek chleba także dobrze się zastanów, zanim będziesz chciał zrobić z niej swój środek utrzymania. Nie chciałbyś później chyba pozostać bez środków do życia?, a co z rodziną? - przemyśl dobrze każdą swoją decyzję.