Strona internetowa dla firmy

W sieci każdego dnia pojawiają się coraz to nowsze i nowsze strony internetowe. Codziennie przybywa ich kilkaset, a nawet więcej, gdyż każda firma zdaje sobie sprawę z faktu, że jeśli jej nie ma Internecie, dla wielu potencjalnych klientów nie istnieje w ogóle. Strony powstają jak grzyby po deszczu, jedne sa lepsze, inne natomiast prezentują gorszy poziom i wydaje się, że są tylko po to by być. Tak jak zmieniająca się moda w odzieży, tak też moda na konkretne strony internetowe podlega ciągłym zmianom. Mimo upływu czasu wciąż są obecne niektóre trendy. Obecnie największym uznanie cieszą się strony tworzone w technologii Flash, dają one możliwość zamieszczania animacji, krótkich filmików czy rozbudowanych grafik.
Firmowe strony internetowe zawsze musza być przejrzyste i czytelne dla osoby, która zagląda na nasza witrynę. Liczy się przede wszystkim pierwsze wrażenie, dlatego tez zadbajmy o to by strona nie zawieraj zbyt wielu efektów, które mogą opóźnić finalne ładowanie strony. Jeśli strona zbyt długo będzie się ładować, wtedy możemy mieć pewność, że część naszych potencjalnych klientów będzie już na początku nastawiona do nas niechętnie. Istnieje również prawdopodobieństwo, że więcej nie odwiedzi naszej strony, gdyż będzie mu się kojarzyła tylko i wyłącznie ze straconym czasem, jaki musi odczekać by zapoznać się z interesującymi go treściami. Jeśli prowadzimy strony, która posiada duża konkurencję w postaci innych, podobnych stron to możemy mieć pewność, że goście wybiorą strony konkurentów, na których mogą szybko sprawdzić informacje. Zbyt innowacyjna strona, która posiada latające przyciski czy inne tego typy efekty może również zniechęcić osobę, która zechciała odwiedzić nasza witrynę. Warto zadbać o jasną, a przede wszystkim prostą stronę, na której poruszanie i nawigacja po całym wnętrzu będzie bardzo intuicyjne. Najważniejsze informacje umieśćmy na górze strony, tak by mieć do niej natychmiastowy dostęp. Inne, mniej istotne informacje, z punktu widzenia klienta umieśćmy niżej, gdyż jeśli ktoś będzie chciał, to na pewno do nich dojdzie.

Tagi dodane do tego postu przez autora wpisu na naszej stronie: , , ,

Osoba prowadząca swoją własną stronę internetową zazwyczaj robi to po to żeby odnieść jakiś sukces, zarobić na niej albo dotrzeć do grona odbiorców. Potrzebujemy do tego kilku elementów, jednym z nich jest dobry hostingu, jeżeli zlecamy wszystko w jedne firmie, to znaczy projekt strony www i pozycjonowanie to mamy szansę że nasza agencja nam doradzi […]


O stronie
Na blogu będę chciał dzielić się z Wami moimi uwagami/opiniami/radami na temat webmasterki, która jak wiadomo nie jest tylko zawodem, ale i sposobem na życie. Dla człowiek spoza branży może wydać się to dziwne, ale dla webmastera to coś całkowicie normalnego. Blog będzie zawierał wpisy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych webów. Może napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Kuba, skończyłem Informatykę Stosowaną na AGH. Od 5 lat prowadzę własną firmę zajmującą się tworzeniem stron oraz ich promowaniem w internecie. Tworze strony w zasadzie w każdej technologii od html do flash'a. Jeśli chodzi o reklamę w internecie to moją specjalnością jest pozycjonowanie stron www w google.pl. Za pewne przez tą wyszukiwarkę tutaj trafiłeś :). Pozycjonowanie to szereg zabiegów od optymalizacji kodu strony, przez linkowanie, po zmiany na stronie mające na celu zapewnienie stronie wysokiego (najlepiej 1 miejsca) w wyszukiwarce pod daną frazę czy słowo kluczowe. Najczęsciej w Polsce pozycjonowanie dokonuje się dla google, gdyż wyszukiwarka ta posiada ponad 90% udział w rynku. Konkurencja jest słaba i w dodatku rozdrobniona, dlatego nie stanowi żadnej konkurencji dla google i nie ma żadnej ciekawej oferty dla biznesu w porównanie z gigantem z USA. W razie pytań/wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną poprzez mail/gg/telefon. Dodam, że realizuję także odpłatnie zlecenia z zakresu webmasterki oraz pozycjonowania stron www w wyszukiwarce google.pl - w razie zainteresowanie zachęcam do kontaktu, wycena jest darmowa i w żaden sposób zobowiązująca do czegokolowiek - napisz nic nie ryzykujesz poza kilkoma minutami swojego czasu, zleć pracę profecjonaliście. Pozdrawiam Kuba vel grubarybaseo. System reklamy TestWebmasterka nie jest lekki kawałek chleba także dobrze się zastanów, zanim będziesz chciał zrobić z niej swój środek utrzymania. Nie chciałbyś później chyba pozostać bez środków do życia?, a co z rodziną? - przemyśl dobrze każdą swoją decyzję.