Profesjonaliście też korzystają z WP?

WordPress, mimo, że jest głównie i w swoich korzeniach miał być wyłącznie platformą blogową, jest używany jako CMS do stawiania zwykłych stron internetowych, stron firmowych, czy nawet całych serwisów. Cechuje go przede wszystkim prostota. Nowi użytkownicy internetu opanują podstawy jego obsługi w bardzo krótkim okresie czasu. Pozycjonowanie stron można zamówić. W internecie znaleźć można pozycjonowanie stron ranking frim, pozycjonowanie stron cena, pozycjonowanie stron internetowych Gdynia. Strony www Bydgoszcz to coś nieodzownego. Każda osoba może takie strony zamówić.

Jest niezwykle intuicyjny. Jest szybki i prosty, a co najważniejsze jest na licencji open source, która charakteryzuje się tym, że jest całkowicie za darmo!!! Nic więc dziwnego, że oprócz amatorów korzystają z niego także profesjonaliści. Wiele firm zawodowo zajmujących się stawianiem stron internetowych korzysta z niego jako głównej platformy do zadowalania swoich klientów. I wiecie co? Często nie widać nawet różnicy pomiędzy stroną stworzoną w WordPressie, a stroną internetową utworzoną w innym CMS. Całe rzesze freelancerów, webdeveloperów czy innych geeków mają wpływ na tą platformę. WordPress codziennie się rozwija i ewoluuje. Każdego dnia możemy znaleźć nowe wtyczki czy nowe szablony.

Już od wielu lat firmy, które posiadają strony internetowe doskonale zdają sobie sprawę z tego, że marketing prowadzony w Internecie przynosi znacznie większe zyski niż tradycyjna reklama, na przykład w prasie czy w radiu. Najważniejszą zaletą reklam internetowym jest ogromny, właściwie nieograniczony zasięg. Jeśli chcemy się zareklamować w danym mieści, możemy to zrobić. Chcemy zapoznać […]


O stronie
Na blogu będę chciał dzielić się z Wami moimi uwagami/opiniami/radami na temat webmasterki, która jak wiadomo nie jest tylko zawodem, ale i sposobem na życie. Dla człowiek spoza branży może wydać się to dziwne, ale dla webmastera to coś całkowicie normalnego. Blog będzie zawierał wpisy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych webów. Może napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Kuba, skończyłem Informatykę Stosowaną na AGH. Od 5 lat prowadzę własną firmę zajmującą się tworzeniem stron oraz ich promowaniem w internecie. Tworze strony w zasadzie w każdej technologii od html do flash'a. Jeśli chodzi o reklamę w internecie to moją specjalnością jest pozycjonowanie stron www w google.pl. Za pewne przez tą wyszukiwarkę tutaj trafiłeś :). Pozycjonowanie to szereg zabiegów od optymalizacji kodu strony, przez linkowanie, po zmiany na stronie mające na celu zapewnienie stronie wysokiego (najlepiej 1 miejsca) w wyszukiwarce pod daną frazę czy słowo kluczowe. Najczęsciej w Polsce pozycjonowanie dokonuje się dla google, gdyż wyszukiwarka ta posiada ponad 90% udział w rynku. Konkurencja jest słaba i w dodatku rozdrobniona, dlatego nie stanowi żadnej konkurencji dla google i nie ma żadnej ciekawej oferty dla biznesu w porównanie z gigantem z USA. W razie pytań/wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną poprzez mail/gg/telefon. Dodam, że realizuję także odpłatnie zlecenia z zakresu webmasterki oraz pozycjonowania stron www w wyszukiwarce google.pl - w razie zainteresowanie zachęcam do kontaktu, wycena jest darmowa i w żaden sposób zobowiązująca do czegokolowiek - napisz nic nie ryzykujesz poza kilkoma minutami swojego czasu, zleć pracę profecjonaliście. Pozdrawiam Kuba vel grubarybaseo. System reklamy TestWebmasterka nie jest lekki kawałek chleba także dobrze się zastanów, zanim będziesz chciał zrobić z niej swój środek utrzymania. Nie chciałbyś później chyba pozostać bez środków do życia?, a co z rodziną? - przemyśl dobrze każdą swoją decyzję.