Ciężki wybór. Która firma powinna zaprojektować naszą stronę www?

image Masz pomysł na stronę internetową, wiesz już jakie treści na niej zamieścisz. Wciąż jednak nie potrafisz się zabrać do samodzielnego stworzenia witryny. Jeśli brakuje Ci czasu lub samozaparcia, albo po prostu nie czujesz się w tej tematyce zbyt pewnie – zleć zaprojektowanie strony internetowej firmie, która właśnie tym się zajmuje.. Większość firm oferuje zbliżone do siebie usługi takie jak projekt graficzny strony internetowej, umieszczenie strony na serwerze, wprowadzenie treści, optymalizacja pod wyszukiwarkę. Strony www Poznań są nieodzowne. Strony www Rzeszów można zorganizować dla niejednej osoby. Budowa stron www to dobra sprawa dla każdej firmy. Dzisiaj strony www Katowice oferują to, co najlepsze, najcenniejsze oraz najważniejsze.

Warto zwrócić uwagę czy w ofercie znajduje się również dostosowanie funkcjonalności strony www do różnych przeglądarek i urządzeń na których może być wyświetlana strona ( komórki, tablety, najróżniejsze urządzenia z androidem, itp.). Niektóre firmy oferują interaktywną mapkę, która pomaga trafić w miejsce docelowe. Warto zapytać czy media społecznościowe będą zintegrowane ze stroną i na odwrót. Zapytaj, jak wygląda pomoc techniczną i jakiej gwarancji firma udziela na stabilność strony. Czy jest to rok, czy dwa lata – to jest istotna dla Ciebie różnica. Ważna jest przed wszystkim funkcjonalność projektu, który zlecimy.

Internet to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Może tez siebie w skuteczny sposób wyrazić, pokazać innym co myśli i czuje. Niestety fakt, że może to zrobić każdy sprawia, że możemy się zgubić z własnymi słowami w sieci, gdzie podobnych wpisów mogą być miliony. Każda, nawet malutka nisza jest przez kogoś zajęta. Dlatego […]


O stronie
Na blogu będę chciał dzielić się z Wami moimi uwagami/opiniami/radami na temat webmasterki, która jak wiadomo nie jest tylko zawodem, ale i sposobem na życie. Dla człowiek spoza branży może wydać się to dziwne, ale dla webmastera to coś całkowicie normalnego. Blog będzie zawierał wpisy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych webów. Może napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Kuba, skończyłem Informatykę Stosowaną na AGH. Od 5 lat prowadzę własną firmę zajmującą się tworzeniem stron oraz ich promowaniem w internecie. Tworze strony w zasadzie w każdej technologii od html do flash'a. Jeśli chodzi o reklamę w internecie to moją specjalnością jest pozycjonowanie stron www w google.pl. Za pewne przez tą wyszukiwarkę tutaj trafiłeś :). Pozycjonowanie to szereg zabiegów od optymalizacji kodu strony, przez linkowanie, po zmiany na stronie mające na celu zapewnienie stronie wysokiego (najlepiej 1 miejsca) w wyszukiwarce pod daną frazę czy słowo kluczowe. Najczęsciej w Polsce pozycjonowanie dokonuje się dla google, gdyż wyszukiwarka ta posiada ponad 90% udział w rynku. Konkurencja jest słaba i w dodatku rozdrobniona, dlatego nie stanowi żadnej konkurencji dla google i nie ma żadnej ciekawej oferty dla biznesu w porównanie z gigantem z USA. W razie pytań/wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną poprzez mail/gg/telefon. Dodam, że realizuję także odpłatnie zlecenia z zakresu webmasterki oraz pozycjonowania stron www w wyszukiwarce google.pl - w razie zainteresowanie zachęcam do kontaktu, wycena jest darmowa i w żaden sposób zobowiązująca do czegokolowiek - napisz nic nie ryzykujesz poza kilkoma minutami swojego czasu, zleć pracę profecjonaliście. Pozdrawiam Kuba vel grubarybaseo. System reklamy TestWebmasterka nie jest lekki kawałek chleba także dobrze się zastanów, zanim będziesz chciał zrobić z niej swój środek utrzymania. Nie chciałbyś później chyba pozostać bez środków do życia?, a co z rodziną? - przemyśl dobrze każdą swoją decyzję.