Bezpieczne strony WWW

Rozwijający się wciąż i wciąż Internet przynosi nieocenione możliwości związane z tworzeniem i projektowaniem stron www. Niestety, wraz z nowymi możliwościami rodzą się zupełnie nowe, dotąd niespotykane zagrożenia. Na szczęście istnieją jednak organizacje społeczne, które inwestując w tworzenie witryn www mogą skutecznie przyczynić się do powiększania stopnia bezpieczeństwa w Internecie. Jedną z istotniejszych kwestii jest również bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój najmłodszych osób, które już zaglądają do sieci i odwiedzają liczne serwisy internetowe.
Bezpieczeństwo dzieci w sieci powinno być priorytetem dla każdego rodzica dopuszczającego dziecko do sieci. Internet może być źródłem wiedzy i zabawy, pod warunkiem, że użytkuje się go w sposób odpowiedni i bezpieczny. Nie każdy maluch wie jak bezpiecznie korzystać z dobrodziejstw Internetu. I to właśnie w gestii rodziców leży podjęcie odpowiednich kroków, które są w stanie to bezpieczeństwo zapewnić. Oprócz tych przydatnych treści, gdzie maluchy się czegoś uczą, rysują, piszą czy grają, w sieci znajduje się również mnóstwo treści, które są niebezpieczne i mogą zakłócić prawidłowy rozwój naszej pociechy. Jeśli zobaczymy, że ilości stron odwiedzanych przez nasze dziecko stron z treściami nieprzystosowanymi dla jego wieku, powinniśmy jak najszybciej podjąć działania, które mogą temu zapobiec. Nie można zostawiać małych dzieci samych w Internecie. Jeśli dziecko zasiada do komputera powinno się to odbywać pod naszą ścisłą kontrolą. Rodzic uważa, ze ochrona i zapewnienie bezpieczeństwa w świecie realnym jest wystarczająca. Nic bardziej mylnego, odwiedzanie niepożądanych witryn przez dzieci może spowodować większe szkody, niż niebezpieczeństwa spotkane w realnym świecie. Warto również wykupić i zainstalować programy, które blokują strony z treściami nieprzystosowanymi do młodego wieku odwiedzających. Wiele organizacji wspiera tego typu działania i stale propaguje rozwiązania, które w sposób skuteczny poprawiają bezpieczeństwo naszego dziecka w sieci.

Tagi dodane do tego postu przez autora wpisu na naszej stronie: , , , ,

Założenie strony internetowej to dopiero pierwszy krok do tego, by nasza strona przynosiła wymierne efekty. Najważniejszą kwestią jest bowiem reklama. Istnieje bardzo wiele sposób, które pomogą w sposób skuteczny zareklamować naszą witrynę internetową, a tym samym zachęcić do odwiedzin jak największą grupę osób. Oto najpopularniejsze sposoby reklamowania serwisu www w sieci: banery internetowe, buttony, billboardy, […]


O stronie
Na blogu będę chciał dzielić się z Wami moimi uwagami/opiniami/radami na temat webmasterki, która jak wiadomo nie jest tylko zawodem, ale i sposobem na życie. Dla człowiek spoza branży może wydać się to dziwne, ale dla webmastera to coś całkowicie normalnego. Blog będzie zawierał wpisy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych webów. Może napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Kuba, skończyłem Informatykę Stosowaną na AGH. Od 5 lat prowadzę własną firmę zajmującą się tworzeniem stron oraz ich promowaniem w internecie. Tworze strony w zasadzie w każdej technologii od html do flash'a. Jeśli chodzi o reklamę w internecie to moją specjalnością jest pozycjonowanie stron www w google.pl. Za pewne przez tą wyszukiwarkę tutaj trafiłeś :). Pozycjonowanie to szereg zabiegów od optymalizacji kodu strony, przez linkowanie, po zmiany na stronie mające na celu zapewnienie stronie wysokiego (najlepiej 1 miejsca) w wyszukiwarce pod daną frazę czy słowo kluczowe. Najczęsciej w Polsce pozycjonowanie dokonuje się dla google, gdyż wyszukiwarka ta posiada ponad 90% udział w rynku. Konkurencja jest słaba i w dodatku rozdrobniona, dlatego nie stanowi żadnej konkurencji dla google i nie ma żadnej ciekawej oferty dla biznesu w porównanie z gigantem z USA. W razie pytań/wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną poprzez mail/gg/telefon. Dodam, że realizuję także odpłatnie zlecenia z zakresu webmasterki oraz pozycjonowania stron www w wyszukiwarce google.pl - w razie zainteresowanie zachęcam do kontaktu, wycena jest darmowa i w żaden sposób zobowiązująca do czegokolowiek - napisz nic nie ryzykujesz poza kilkoma minutami swojego czasu, zleć pracę profecjonaliście. Pozdrawiam Kuba vel grubarybaseo. System reklamy TestWebmasterka nie jest lekki kawałek chleba także dobrze się zastanów, zanim będziesz chciał zrobić z niej swój środek utrzymania. Nie chciałbyś później chyba pozostać bez środków do życia?, a co z rodziną? - przemyśl dobrze każdą swoją decyzję.