Program partnerski a prowadzenie bloga

3d-text-1-1383208-mJak zapewne wiesz prowadzenie bloga do zbyt łatwych rzeczy nie należy. Powiem nawet więcej. Blog, strony internetowe i wszystko co z nimi związane to dosyć trudna sztuka, ale jeśli ktoś lubi to co robi jest mu o wiele łatwiej. Na blogach, stronach internetowych i im pokrewnym można dobrze zarabiać, trzeba tylko wiedzieć w jaki sposób należy wykorzystać ruch, który znajduje się na nich. Bardzo dobrym wyjściem z takowej sytuacji są między innymi programy partnerskie, które z roku na rok cieszą się co raz to większym uznaniem, wśród wszystkich tych osób, które kochają zarabiać na swoich portalach.

Więcej na ten temat możesz znaleźć w sieci, gdzie aż się roi od różnych propozycji a także od ciekawych a jednocześnie przejmujących wypowiedzi i wskazówek osób, które stworzyły fortunę zarabiając na programach partnerskich. Programy partnerskie to bardzo dobre źródło dochodu, aczkolwiek trzeba tylko znaleźć odpowiedni program do swojego bloga – dopasować go tematycznie – bo to jest też bardzo ważne. (więcej…)

Tworzenie stron internetowych może odbywać się za pomocą różnych technik i technologii. Jednak zasadniczą bazą wiedzy, jaką powinien posiadać każdy, kto zabiera się do projektowania i tworzenia stron internetowych jest język HTML, gdyż to właśnie on jest potrzebny do stworzenia najprostszej strony internetowej. Znając tą technologię, możemy zamieścić na naszej stronie treści, które chcemy, a […]


O stronie
Na blogu będę chciał dzielić się z Wami moimi uwagami/opiniami/radami na temat webmasterki, która jak wiadomo nie jest tylko zawodem, ale i sposobem na życie. Dla człowiek spoza branży może wydać się to dziwne, ale dla webmastera to coś całkowicie normalnego. Blog będzie zawierał wpisy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych webów. Może napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Kuba, skończyłem Informatykę Stosowaną na AGH. Od 5 lat prowadzę własną firmę zajmującą się tworzeniem stron oraz ich promowaniem w internecie. Tworze strony w zasadzie w każdej technologii od html do flash'a. Jeśli chodzi o reklamę w internecie to moją specjalnością jest pozycjonowanie stron www w google.pl. Za pewne przez tą wyszukiwarkę tutaj trafiłeś :). Pozycjonowanie to szereg zabiegów od optymalizacji kodu strony, przez linkowanie, po zmiany na stronie mające na celu zapewnienie stronie wysokiego (najlepiej 1 miejsca) w wyszukiwarce pod daną frazę czy słowo kluczowe. Najczęsciej w Polsce pozycjonowanie dokonuje się dla google, gdyż wyszukiwarka ta posiada ponad 90% udział w rynku. Konkurencja jest słaba i w dodatku rozdrobniona, dlatego nie stanowi żadnej konkurencji dla google i nie ma żadnej ciekawej oferty dla biznesu w porównanie z gigantem z USA. W razie pytań/wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną poprzez mail/gg/telefon. Dodam, że realizuję także odpłatnie zlecenia z zakresu webmasterki oraz pozycjonowania stron www w wyszukiwarce google.pl - w razie zainteresowanie zachęcam do kontaktu, wycena jest darmowa i w żaden sposób zobowiązująca do czegokolowiek - napisz nic nie ryzykujesz poza kilkoma minutami swojego czasu, zleć pracę profecjonaliście. Pozdrawiam Kuba vel grubarybaseo. Webmasterka nie jest lekki kawałek chleba także dobrze się zastanów, zanim będziesz chciał zrobić z niej swój środek utrzymania. Nie chciałbyś później chyba pozostać bez środków do życia?, a co z rodziną? - przemyśl dobrze każdą swoją decyzję.