Mieć własną stronę www

3d-text-5-1383212-mKażdy, kto chciałby stworzyć swoją własną stronę internetową, powinien zainteresować się takim rozwiązaniem jak hosting. Jest to miejsce w sieci,  z którego można wynająć dostępne serwery. Ich właściciele dbają o sprawny dostęp i połączenie internetu z serwerem, aby nie zaburzać funkcjonowania witryny. Jest to rozwiązanie świetne zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z prowadzeniem strony internetowej, a także dla tych, dla których jest już to strona kolejna.

 

Coraz częściej przecież słyszy się o zakładaniu stron z nastawieniem na zysk. Właśnie dlatego warto wybrać dla siebie odpowiedni hosting, mając na uwadze odpowiedzialność administratora i ochronę danych osobowych oraz treści przesyłanych na serwer. Krótko mówiąc, serwer jest oprogramowaniem, dzięki któremu można udostępniać dane innym komputerom, znajdującym połączenie z internetem. Niektóre serwery są bezpłatne, czasami jednak są one nieco słabsze, dlatego też zamieszczając strony nastawione na zysk, mocno rozbudowane, trzeba stawiać na serwery przede wszystkim niezawodne.

Tworzenie stron internetowych może odbywać się za pomocą różnych technik i technologii. Jednak zasadniczą bazą wiedzy, jaką powinien posiadać każdy, kto zabiera się do projektowania i tworzenia stron internetowych jest język HTML, gdyż to właśnie on jest potrzebny do stworzenia najprostszej strony internetowej. Znając tą technologię, możemy zamieścić na naszej stronie treści, które chcemy, a […]


O stronie
Na blogu będę chciał dzielić się z Wami moimi uwagami/opiniami/radami na temat webmasterki, która jak wiadomo nie jest tylko zawodem zakłady sportowe, ale i sposobem na życie. Dla człowiek spoza branży może wydać się to dziwne, ale dla webmastera to coś całkowicie normalnego. Blog będzie zawierał wpisy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych webów. Może napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Kuba, skończyłem Informatykę Stosowaną na AGH. Od 5 lat prowadzę własną firmę zajmującą się tworzeniem stron oraz ich promowaniem w internecie. Tworze strony w zasadzie w każdej technologii od html do flash'a. Jeśli chodzi o reklamę w internecie - bukmacherzy, to moją specjalnością jest pozycjonowanie stron www w google.pl. Za pewne przez tą wyszukiwarkę tutaj trafiłeś :). Pozycjonowanie to szereg zabiegów od optymalizacji kodu strony, przez linkowanie, po zmiany na stronie mające na celu zapewnienie stronie wysokiego (najlepiej 1 miejsca) w wyszukiwarce pod daną frazę czy słowo kluczowe. Najczęsciej w Polsce pozycjonowanie dokonuje się dla google, gdyż wyszukiwarka ta posiada ponad 90% udział w rynku. Konkurencja jest słaba i w dodatku rozdrobniona, dlatego nie stanowi żadnej konkurencji dla google i nie ma żadnej ciekawej oferty dla biznesu w porównanie z gigantem z USA. W razie pytań/wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną poprzez mail/gg/telefon. Dodam, że realizuję także odpłatnie zlecenia z zakresu webmasterki oraz pozycjonowania stron www w wyszukiwarce google.pl - w razie zainteresowanie zachęcam do kontaktu, wycena jest darmowa i w żaden sposób zobowiązująca do czegokolowiek - napisz nic nie ryzykujesz poza kilkoma minutami swojego czasu, zleć pracę profecjonaliście. Pozdrawiam Kuba vel grubarybaseo. Webmasterka nie jest lekki kawałek chleba także dobrze się zastanów, zanim będziesz chciał zrobić z niej swój środek utrzymania. Nie chciałbyś później chyba pozostać bez środków do życia?, a co z rodziną? - przemyśl dobrze każdą swoją decyzję.