Dobry grafik komputerowy – nie łatwo go znaleźć.

200455_pen_tablet_girlProjektowanie grafiki to rzecz jaką zajmuje się, albo deklaruje, że się zajmuje sporo osób. Chcąc znaleźć grafika komputerowego, okazuje się jednak, że wielu nie posiada odpowiednich umiejętności.

Powód takiej sytuacji jest oczywisty. Wiele osób widząc, że grafika na strony internetowe czy też do innych celów się sprzedaje, próbuje swoich sił. Niestety – część myśli, że opanowując umiejętność obsługi niektórych programów, można zrobić naprawdę doskonałe grafiki. Nie można. Grafika komputerowa to bowiem coś więcej niż tylko wytwór programów. To coś, do czego potrzeba umiejętności, talentu i często odrobiny szczęścia. Z grafiką jest jak z rysunkiem, malarstwem. To inna kategoria tworzenia obrazów, ale talent jest potrzebny tak jak tam. Jeśli ktoś go nie posiada, jego grafiki komputerowe nie będą doskonałe.

Warto o tym wiedzieć i pomimo niewątpliwie fajnego zawodu, który może zapewnić wysokie dochody, trzeba wiedzieć, czy rzeczywiście się go podejmować. Bez pełnego profesjonalizmu bowiem można być szybko wchłoniętym przez rynek i obserwować jak uznani specjaliści przejmują zlecenia, który chcielibyśmy wykonywać.

Firmy, które na co dzień zajmują się tematyka tworzenia stron www mają do zrealizowania przede wszystkim dwa punkty konkretnego planu. Pierwszy z nich do zdobycie klienta, natomiast drugi punkt obejmuje swoich działaniem poznanie potrzeb klienta i zrealizowanie jego wizji danej witryny www. Zbudowanie takiej strony internetowej, które spełnia wszystkie oczekiwania klienta wcale nie jest takie […]


O stronie
Na blogu będę chciał dzielić się z Wami moimi uwagami/opiniami/radami na temat webmasterki, która jak wiadomo nie jest tylko zawodem, ale i sposobem na życie. Dla człowiek spoza branży może wydać się to dziwne, ale dla webmastera to coś całkowicie normalnego. Blog będzie zawierał wpisy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych webów. Może napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Kuba, skończyłem Informatykę Stosowaną na AGH. Od 5 lat prowadzę własną firmę zajmującą się tworzeniem stron oraz ich promowaniem w internecie. Tworze strony w zasadzie w każdej technologii od html do flash'a. Jeśli chodzi o reklamę w internecie to moją specjalnością jest pozycjonowanie stron www w google.pl. Za pewne przez tą wyszukiwarkę tutaj trafiłeś :). Pozycjonowanie to szereg zabiegów od optymalizacji kodu strony, przez linkowanie, po zmiany na stronie mające na celu zapewnienie stronie wysokiego (najlepiej 1 miejsca) w wyszukiwarce pod daną frazę czy słowo kluczowe. Najczęsciej w Polsce pozycjonowanie dokonuje się dla google, gdyż wyszukiwarka ta posiada ponad 90% udział w rynku. Konkurencja jest słaba i w dodatku rozdrobniona, dlatego nie stanowi żadnej konkurencji dla google i nie ma żadnej ciekawej oferty dla biznesu w porównanie z gigantem z USA. W razie pytań/wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną poprzez mail/gg/telefon. Dodam, że realizuję także odpłatnie zlecenia z zakresu webmasterki oraz pozycjonowania stron www w wyszukiwarce google.pl - w razie zainteresowanie zachęcam do kontaktu, wycena jest darmowa i w żaden sposób zobowiązująca do czegokolowiek - napisz nic nie ryzykujesz poza kilkoma minutami swojego czasu, zleć pracę profecjonaliście. Pozdrawiam Kuba vel grubarybaseo. System reklamy TestWebmasterka nie jest lekki kawałek chleba także dobrze się zastanów, zanim będziesz chciał zrobić z niej swój środek utrzymania. Nie chciałbyś później chyba pozostać bez środków do życia?, a co z rodziną? - przemyśl dobrze każdą swoją decyzję.