Grafik. Z którym warto współpracować?

Grafika na strony internetowe to oferta wielu grafików. Czy jednak każdy jest człowiekiem, z którym warto współpracować? Z pewnością nie. Od wyboru grafika zależy więc bardzo wiele.

Decydując się na wybór kogoś, kto działa w branży projektowanie grafiki, trzeba najpierw zapoznać się z jego portfolio. Da to obraz fachowości grafika, którego chcemy wynająć

Oczywiście trzeba pamiętać, że wynajęcie grafika jest możliwe również zdalnie. W sieci Internet znajduje wiele portali, na których po prostu można zlecić prace graficzne i wybrać osobę, której doświadczenie nam odpowiada a przy okazji natychmiast zdecydować się na osobę, która określa takie a nie inne koszty wykonania zlecenia. Jednym słowem – chcąc wybrać osobę, będziemy wiedzieć, ile pieniędzy od nas zażąda.

Podsumowując – znalezienie dobrego grafika nie jest trudne. Jeśli nie ma żadnego w okolicy, wystarczy spojrzeć w Internet. Grafika komputerowa i ludzie się nią zajmujący są do znalezienia. Grafików komputerowych jest naprawdę sporo i z pewnością z tej grupy uda się wybrać osobę, która spełni oczekiwania.

Jeśli posiadamy zdolności artystyczne i trochę wyobraźni możemy śmiało zacząć próbować własnych sił w solidnej dziedzinie jaką jest Web Design. Najważniejszy krok do podjęcia takich działań to zaopatrzenie się w odpowiedni dla naszych potrzeb program graficzny. Zdecydowanie monopolistą w tej dziedzinie jest powszechnie używany Photoshop. Jest to najpopularniejszy program do grafiki, jej modyfikacji i obróbki. […]


O stronie
Na blogu będę chciał dzielić się z Wami moimi uwagami/opiniami/radami na temat webmasterki, która jak wiadomo nie jest tylko zawodem, ale i sposobem na życie. Dla człowiek spoza branży może wydać się to dziwne, ale dla webmastera to coś całkowicie normalnego. Blog będzie zawierał wpisy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych webów. Może napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Kuba, skończyłem Informatykę Stosowaną na AGH. Od 5 lat prowadzę własną firmę zajmującą się tworzeniem stron oraz ich promowaniem w internecie. Tworze strony w zasadzie w każdej technologii od html do flash'a. Jeśli chodzi o reklamę w internecie to moją specjalnością jest pozycjonowanie stron www w google.pl. Za pewne przez tą wyszukiwarkę tutaj trafiłeś :). Pozycjonowanie to szereg zabiegów od optymalizacji kodu strony, przez linkowanie, po zmiany na stronie mające na celu zapewnienie stronie wysokiego (najlepiej 1 miejsca) w wyszukiwarce pod daną frazę czy słowo kluczowe. Najczęsciej w Polsce pozycjonowanie dokonuje się dla google, gdyż wyszukiwarka ta posiada ponad 90% udział w rynku. Konkurencja jest słaba i w dodatku rozdrobniona, dlatego nie stanowi żadnej konkurencji dla google i nie ma żadnej ciekawej oferty dla biznesu w porównanie z gigantem z USA. W razie pytań/wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną poprzez mail/gg/telefon. Dodam, że realizuję także odpłatnie zlecenia z zakresu webmasterki oraz pozycjonowania stron www w wyszukiwarce google.pl - w razie zainteresowanie zachęcam do kontaktu, wycena jest darmowa i w żaden sposób zobowiązująca do czegokolowiek - napisz nic nie ryzykujesz poza kilkoma minutami swojego czasu, zleć pracę profecjonaliście. Pozdrawiam Kuba vel grubarybaseo. Webmasterka nie jest lekki kawałek chleba także dobrze się zastanów, zanim będziesz chciał zrobić z niej swój środek utrzymania. Nie chciałbyś później chyba pozostać bez środków do życia?, a co z rodziną? - przemyśl dobrze każdą swoją decyzję.