Zakładanie własnej strony, a grafika na niej.

352249_what_u_looking_for_1Zakładanie własnej strony internetowej nie zawsze jest trudne – w dzisiejszych czasach istnieje wiele kreatorów stron, które praktycznie robią to za nas – nasza rola to kilka kliknięć i dokonanie odpowiednich wyborów tła, tekstu i innych drobiazgów. Niestety – w przypadku profesjonalnych stron potrzeba czegoś więcej.

Każda strona zawiera treść, ale żeby przyciągnęła uwagę czytelnika, niezbędna jest także grafika komputerowa. Wbrew pozorom, to bardzo istotne – człowiek jest przede wszystkim wzrokowcem, więc grafika na strony internetowe jest krytycznie ważna, a projektowanie grafiki nie jest sprawą łatwą. Strona atrakcyjna graficznie jest lepiej oceniania, więc spotyka się z lepszym odbiorem internautów.

Planując założenie strony, warto o tym wiedzieć i nie bać się zwrócić o pomoc do specjalistów. Dobry grafik zaprojektuje każdą grafikę – dla strony może to być bardzo potrzebne. Oczywiście trzeba liczyć się z kosztem takiego zlecenia, ale nie jest on bardzo duży, poza tym – chcąc zakładać i posiadać profesjonalną stronę, trzeba takie wydatki przewidzieć.

Każda firma która pozycjonuje strony internetowe ma zazwyczaj jeden cel, mianowicie pierwsze miejsce na liście wyszukiwania. Nie inaczej jest w przypadku firmy Pozycjonowanie Stron Internetowych Elbląg. Oni mogą pochwalić się licznymi sukcesami na tym tle, jednym z powodów ich sukcesów jest dobrze dobrany hosting seo, który pomaga w pozycjonowaniu stron. Nie jest łatwo znaleźć tani […]


O stronie
Na blogu będę chciał dzielić się z Wami moimi uwagami/opiniami/radami na temat webmasterki, która jak wiadomo nie jest tylko zawodem, ale i sposobem na życie. Dla człowiek spoza branży może wydać się to dziwne, ale dla webmastera to coś całkowicie normalnego. Blog będzie zawierał wpisy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych webów. Może napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Kuba, skończyłem Informatykę Stosowaną na AGH. Od 5 lat prowadzę własną firmę zajmującą się tworzeniem stron oraz ich promowaniem w internecie. Tworze strony w zasadzie w każdej technologii od html do flash'a. Jeśli chodzi o reklamę w internecie to moją specjalnością jest pozycjonowanie stron www w google.pl. Za pewne przez tą wyszukiwarkę tutaj trafiłeś :). Pozycjonowanie to szereg zabiegów od optymalizacji kodu strony, przez linkowanie, po zmiany na stronie mające na celu zapewnienie stronie wysokiego (najlepiej 1 miejsca) w wyszukiwarce pod daną frazę czy słowo kluczowe. Najczęsciej w Polsce pozycjonowanie dokonuje się dla google, gdyż wyszukiwarka ta posiada ponad 90% udział w rynku. Konkurencja jest słaba i w dodatku rozdrobniona, dlatego nie stanowi żadnej konkurencji dla google i nie ma żadnej ciekawej oferty dla biznesu w porównanie z gigantem z USA. W razie pytań/wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną poprzez mail/gg/telefon. Dodam, że realizuję także odpłatnie zlecenia z zakresu webmasterki oraz pozycjonowania stron www w wyszukiwarce google.pl - w razie zainteresowanie zachęcam do kontaktu, wycena jest darmowa i w żaden sposób zobowiązująca do czegokolowiek - napisz nic nie ryzykujesz poza kilkoma minutami swojego czasu, zleć pracę profecjonaliście. Pozdrawiam Kuba vel grubarybaseo. Webmasterka nie jest lekki kawałek chleba także dobrze się zastanów, zanim będziesz chciał zrobić z niej swój środek utrzymania. Nie chciałbyś później chyba pozostać bez środków do życia?, a co z rodziną? - przemyśl dobrze każdą swoją decyzję.