Zakładanie własnej strony, a grafika na niej.

352249_what_u_looking_for_1Zakładanie własnej strony internetowej nie zawsze jest trudne – w dzisiejszych czasach istnieje wiele kreatorów stron, które praktycznie robią to za nas – nasza rola to kilka kliknięć i dokonanie odpowiednich wyborów tła, tekstu i innych drobiazgów. Niestety – w przypadku profesjonalnych stron potrzeba czegoś więcej.

Każda strona zawiera treść, ale żeby przyciągnęła uwagę czytelnika, niezbędna jest także grafika komputerowa. Wbrew pozorom, to bardzo istotne – człowiek jest przede wszystkim wzrokowcem, więc grafika na strony internetowe jest krytycznie ważna, a projektowanie grafiki nie jest sprawą łatwą. Strona atrakcyjna graficznie jest lepiej oceniania, więc spotyka się z lepszym odbiorem internautów.

Planując założenie strony, warto o tym wiedzieć i nie bać się zwrócić o pomoc do specjalistów. Dobry grafik zaprojektuje każdą grafikę – dla strony może to być bardzo potrzebne. Oczywiście trzeba liczyć się z kosztem takiego zlecenia, ale nie jest on bardzo duży, poza tym – chcąc zakładać i posiadać profesjonalną stronę, trzeba takie wydatki przewidzieć.

Grafika obecna na stronie internetowej jest niemal tak samo ważna jak treści na niej zamieszczone. Niezależnie od tego czy polecamy stworzenie grafiki jakieś specjalizującej się w tym firmie, czy też dbamy o nią sami, musi pamiętać o kilku kluczowych zasadach. Przede wszystkim użytkownik, który decyduje się odwiedzić naszą witrynę internetową w ciągu zaledwie kilku, kilkunastu […]


O stronie
Na blogu będę chciał dzielić się z Wami moimi uwagami/opiniami/radami na temat webmasterki, która jak wiadomo nie jest tylko zawodem, ale i sposobem na życie. Dla człowiek spoza branży może wydać się to dziwne, ale dla webmastera to coś całkowicie normalnego. Blog będzie zawierał wpisy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych webów. Może napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Kuba, skończyłem Informatykę Stosowaną na AGH. Od 5 lat prowadzę własną firmę zajmującą się tworzeniem stron oraz ich promowaniem w internecie. Tworze strony w zasadzie w każdej technologii od html do flash'a. Jeśli chodzi o reklamę w internecie to moją specjalnością jest pozycjonowanie stron www w google.pl. Za pewne przez tą wyszukiwarkę tutaj trafiłeś :). Pozycjonowanie to szereg zabiegów od optymalizacji kodu strony, przez linkowanie, po zmiany na stronie mające na celu zapewnienie stronie wysokiego (najlepiej 1 miejsca) w wyszukiwarce pod daną frazę czy słowo kluczowe. Najczęsciej w Polsce pozycjonowanie dokonuje się dla google, gdyż wyszukiwarka ta posiada ponad 90% udział w rynku. Konkurencja jest słaba i w dodatku rozdrobniona, dlatego nie stanowi żadnej konkurencji dla google i nie ma żadnej ciekawej oferty dla biznesu w porównanie z gigantem z USA. W razie pytań/wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną poprzez mail/gg/telefon. Dodam, że realizuję także odpłatnie zlecenia z zakresu webmasterki oraz pozycjonowania stron www w wyszukiwarce google.pl - w razie zainteresowanie zachęcam do kontaktu, wycena jest darmowa i w żaden sposób zobowiązująca do czegokolowiek - napisz nic nie ryzykujesz poza kilkoma minutami swojego czasu, zleć pracę profecjonaliście. Pozdrawiam Kuba vel grubarybaseo. System reklamy TestWebmasterka nie jest lekki kawałek chleba także dobrze się zastanów, zanim będziesz chciał zrobić z niej swój środek utrzymania. Nie chciałbyś później chyba pozostać bez środków do życia?, a co z rodziną? - przemyśl dobrze każdą swoją decyzję.